ÚvodO společnostiJsme certifikovanou kanceláří

Jsme certifikovanou kanceláří

Jsme největší česká  a slovenská síť specialistů na pojištění firem i občanů a již 23 let se staráme o vaše pojištění a finance.

Jsme certifikovanou kanceláří

IA_Certifikat_Certifikace kancelari_2015-2016_velka rizikaIA_Certifikat_CertifikaceKancelari_2015-2016_Logo_autaIA_Certifikat_CertifikaceKancelari_2015-2016_Logo_obcane

IA_Certifikat_CertifikaceKancelari_2015-2016_Logo_podnikateleIA_Certifikat_CertifikaceKancelari_2015-2016_Logo_uveryIA_Certifikat_CertifikaceKancelari_2015-2016_Logo_zivot

 

Certifikovaná kancelář INSIA – záruka kvality pro klienty

Certifikace kanceláře je potvrzením její odbornosti a kvality servisu, který poskytuje svým klientům v jednotlivých oblastech pojištění a finančních produktů.

Certifikáty jsou udělovány na základě důkladného prověření a prohlídky kanceláře týmem interních auditorů centrály sítě INSIA. Ti, kromě splnění základních podmínek na certifikaci, jako je například dodržování požadavků zákona na činnost pojišťovacích zprostředkovatelů nebo správné vedení dokumentace, ověří i oborovou způsobilost, zkušenosti, průběžné vzdělávání a přístup jednotlivých pracovníků kanceláře.

Při kontrole se posuzuje příslušná oblast pojištění nebo finančních produktů, ve které kancelář o certifikaci usiluje. Udělené certifikáty kvality jsou důkazem odborné způsobilosti, zkušeností a profesionality pracovníků dané kanceláře. Certifikace kanceláře je dobrovolná a centrála INSIA zahajuje celý proces na základě žádosti člena sítě INSIA. Certifikáty se udělují na dobu určitou a po uplynutí doby platnosti je nutné jejich přidělení obhájit.

V certifikované kanceláři INSIA má tak každý klient záruku kvalitních a profesionálních služeb.

INSIA je největší síť specialistů na pojištění a hypotéky ve střední Evropě. Na trhu působí již 22 let. Makléři INSIA svým klientům, firmám i občanům, poskytují kompletní „služby na klíč“. Od vypracování analýzy stávajícího pojištění, po výběr a doporučení nejvhodnějšího pojistitele. O smlouvu se starají po celou dobu její platnosti a spolupracují i při likvidaci pojistných událostí.